Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobiltelefon a jó?

Melyik mobiltelefon a jó?

Figyelt kérdés
40-50 ezret tudnék rá szánni.3-at láttam,ami jónak tűnik: Alcatel ot-995,Sony xperia sola,és Samsung galaxy s advance.Ha tudtok jobbat írjatok.Köszi előre is!

2013. nov. 20. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 520, ami most olcsóbb is (T-nél), és jobb is.
2013. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál azoknál jobb az Xperia L, és ha a windows is játszik akkor a lumia 520, vagy ha még belefér akk 620.
2013. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
18%
Ezek közül szerintem az S Advance. De ha szánnál rá még kicsit többet akkor mindenképpen Ace 3! Nekem is ilyenem van és egyszerűen tökéletes :) Írják hogy szar az aksija stb.. de ez nem igaz. Nem tudom hogy miket csinálnak vele ha 1 napot se bír ki:D Vagy ha nem sürgős akkor még várj egy kicsit , hogy leszállítsák az árát mert az tény hogy kicsit drágábbra sikerült mint kellett volna ;)
2013. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja,és főleg videózásra/fényképezésre,játékra használnám.
2013. nov. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!