Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan hordozhatnám a számom...

Hogyan hordozhatnám a számom a Telenoron belül?

Figyelt kérdés

Az első csomagom kártyás pannon praktikum volt, egészen addig, amíg nem lettem üzleti előfizetéses, kb 2007-ben. Ekkor gond nélkül hordozhattam a számomat.

Most új üzleti előfizetésbe szeretnék átlépni, és nem lehetséges a számhordozás szolgáltatón belül. Azt mondták ha pl. vodafoneos lennék akkor lehetne, de így nem. Ez röhejes, értelmetlen, de így van. Tudtok valami kiskaput ilyen esetben? Járt már így valaki?

Arra gondoltam átmennék vodafonehoz valami kártyás csomaghoz és onnan vissza a telenorhoz.



2013. nov. 20. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Most lehet velem van a baj, de miért és hova akarod szolgáltatón belül vinni a számodat...?
2013. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Telenoron belül másik üzleti csomagba mennék át, mivel a másik kedvezőbb, a mostani meg olyan drága lett mint egy lakossági.
2013. nov. 21. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!