Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a Samsung...

Milyen telefon a Samsung Galaxy Pocket Neo?

Figyelt kérdés
Telefonálásra, sms-re és esetenként netezésre lenne használva. Ez utóbbi nagyon nagyon minimálisan. Megéri megvenni ezt a telefont, ha semmi játékot és mp3-at nem akarok rajta tárolni, max 1-2 db-ot csengőhangnak?
2013. nov. 20. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor lehet nem is kéne okostelefon, mert ennyi dologhoz drága. lehet inkább egy huawei ascend y300-at kéne venned és az az alap funkciókat is jól ellátja. meg ami benne van az megfelelő. én is ilyet használok csak én sok netezésre, zenehallgatásra, játékra és fényképezésre.
2013. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazság szerint nekem ez a telefon nagyon tetszik, csak az a baj, hogy elég sok rosszat lehet itt olvasni róla.


Mennyire fagy a telefon sw-je? Erről tapasztalata valakinek?

2013. nov. 20. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Eddig csak jókat tudok róla mondani. A múlt héten hirtelen elromlott a régi telefonom, SOS kellett egy új átmeneti készüléknek. Semmi elvárásom nem volt, kiválasztottam a legolcsóbb Dominósat, akkor pont a Pocket Neo volt 12990ért. Azóta annyira megszerettem, hogy hosszabb távra tervezem használni. Eddig nem fagyott, gyors, nem laggol. Bár nem is használom nagy dolgokra.. Általában zenét hallgatok, Viber, Runtastic, Aldiko alkalmazásokat használom, ezek jól mennek. Néha netezek is rajta, de csak a legfontosabbakat, ilyen pici kijelzőn nem is nagyon ajánlott, plusz a felbontás is hagy maga után némi kivetnivalót. A kamera csak 2Mpx, de minőségre szebbek a képek, mint a régi 3,2-es telefonomnál. A gps is nagyon pontos, mindig talál jelet. Játékokat nem nagyon tudsz rajta futtatni, eddig a Minecraftot próbáltam, az is megy szakadás mentesen, de ilyen pici kijelzőn nem túl élvezetes a játék. Összességében egész korrekt telefon, nekem ennyiért nagyon megérte - bár nincsenek is nagy igényeim. Ami nem tetszik, az a kijelző felbontása, illetve szövegbevitelkor néha gondok vannak a 3"-os kijelző miatt. Ha tudsz kompromisszumot kötni, szerintem nem lesz bajod vele.
2013. nov. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igazából ahogy néztem nincs komolyabb negatívuma. Engem mondjuk zavarna az eléggé kicsi kijelző mert most akarok leváltani egy 3.5"-os telót úgyhogy nekem szóba sem jöhet. De ha tényleg csak az említettekre használnád annak teljesen megfelel ;)
2013. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!