Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik tablet a...

Ezek közül melyik tablet a legjobb? Ti melyiket vennétek meg és miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Fontos, hogy telefonálni is tudjak vele. Ha esetleg tudtok hasonló árban másikat, akkor azt esetleg belinkelnétek?! Köszi!!


2013. nov. 20. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

"Pénzgyűjtés" Muhaha! Merek fogadni arra, hogy eltartott vagy avagy esetleg 40 feletti. Mert gazdagság ide vagy oda, aki befektetett energiával gazdagodott, legyen szó legális vagy illegális utakról, az egyszer legalább megtapasztalta azt, hogy milyen nehéz a "pénzgyűjtés" manapság, magyarán mindig nem volt gazdag. Pénzgyűjtés??? A semmiből nem lehet félretenni, könyörgöm, valaki XX hónapig tesz félre ahhoz, hogy 30 ezret kitudjon perkálni nem létszükségletű cuccra. Hol éltek, mit gondoltok? Bárki vehet apple terméket, csak a többség ott b.ssza el, hogy nem tesz félre, nem igaz? Tékozló egy banda ez a magyar! Pedig mi sem egyszerűbb ennél, nem is értem miért nem csinálja ezt mindenki. Spórolgatni, aztán csak meg lesz majd az ipad 7. generációja, addigra csak összejön. :D Jó volt idejönni, legalább megtudtam a módszert, eddig ez eszembe sem jutott, hogy spórolni kéne, hát ezért nincs pénzem sosem, most már mindent értek! :D

Jóbarátok egy jelenete jut rólatok eszembe, mikor Joey kitalálja, hogy nyerni fog a 21-en, s elmondja a tervét Chandler-nek (a terv az, hogy lemegy, feldobja a zsetont, s nyerni fog), mire Chandler azt mondja sok szerencsét, erre Joey azt mondja az nem kell, mert Ő mindent kigondolt.


Mondjuk hozzáteszem az ipad/iphone lenne az utolsó dolog, amire spórolnék. Nekem tökéletes egy 30 ezres tablet is, ami nem mellesleg kínai. Az akku nem bírja túl sokáig, de nem zavar, cserébe gyors, a kijelző felbontása 1280×800-as, ami 7 colnál nekem tökéletes stb.


Ja igen, s TV-t se vegyünk már, mert az meg olyan mint egy monitor, csak általában nagyobb... HDMI is van rajta mostanság, a TV a múlté, elég egy monitor, rákötöm a világot!


Érdekes, s örök igazság, a hülyék tömegvonzása. Sokszor olvasom itt a tabletekkel kapcsolatos kérdéseket, s ahol a 2. megjelenik, oda egészen egyszerűen özönlenek.

Kérdező ne értsd félre, nem a te hibád, ne is keresd magadban a hibát, teljesen random szerűen jelennek meg.

78%, kíváncsi vagyok, most menyire tudják az "átlagomat" lerontani a sértve érzettek. :D

Vannak olyanok, akik direkt ugranak a kínai tableteket linkelőkre, ez a fétisük. Figyelik a kérdéseket, s hopp egy kínai "sz.r" van linkelve. S már írják is, hogy szutyok szar, dobd ki, nem jó semmire, mit akarsz ezzel. Ez mire lesz elég, ugyan már... Aki most itt írta neked, hogy az általad linkelt tabletek mind szutyok, annak igaza van (mert már a specifikációból egyértelműen kirajzolódik ez), így nem rá értendő ez, de vannak erre specializálódott "válaszolók" akik legagyiznak, olyan általuk nem ismert tabletet is, ami lazán alázza a Samuját vagy Sonyját vagy Nexusát. Csak azért, mert kínai, no meg az ár töredéke.

Ja, meg igen, vannak még a nexusisták, csoda, hogy nem kaptad meg!!!! "Ez jó srácok?" "Nem! Hülye vagy? Nexus 7!" Azaz Isten!!!!


Ha már a használt is szóba jöhet (így nyilván nem fontos a garancia) s a linkjeidből leszűrve a kínai is, akkor akár itt is szétnézhetsz: [link]


27% áfát azért számold rá.

2013. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
előttem szóló, igazad van, féléve gyűjtök és még csak 30ezret tudtam félre tennni ! ez Magyarország !
2013. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Előttem kettővel válaszolónak : nemtudom mennyire értesz magához a tabletekhez /telefonokhoz vagy az android/Linux rendszerekhez. részben igazad van, részben nem. én a kínai piacról vásárolt telekommunikációs eszközöket azért nem ajánlom mert:

1 lehet nem kezelik az európai rádiófrekvenciákat

2 lehet hogy csak kínai nyelvcsomag van rajta esetleg Google programokat se raktak rá (magyarul nics Google play SE)

3 összeszerelési minősége is kérdéses lehet a noname kínai cuccokat.

Persze ezek csak az ellenérvek, ezeket lehet is orvosolni, de egy átlag felhasználó nem fog a telefon szoftverébe belenyulni.

Ott van pozitív érvnek pl hogy a szorgos kicsi kínai occón adja a jó soc-ot is mondván neki mindegy és nem számol fel horribilis összegeket (magyarul nemfizrted meg a kis feliratot a telefonodon hogy Sony Samsung etc.. .) ez csak pár érv és ellenérv

Üdv : egy Android rendszergazda

2013. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
És nézd el nekem, hogy nem tudok írni :) telefonon kicsit nehéz
2013. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A frekikben igazad van, utána kell nézni, de tudtommal a 900mhz-et, csak a voda használja, a többi 1800/2100-on van, azt meg mindegyik kínai tudja, 900-ashoz már válogatni kell rendesen, de nem lehetetlen, sőt újabban kezd végre elterjedni náluk is a 850/900/1800/2100.

A többiben meg akkor lenne igazad, ha lenne időgéped.

4.0 óta multilanguage az android, mindegyiken, még a leggagyibb szaron is van már magyar nyelv, ha azon legalább 4.0 van, s tényleg nagyon el kell tévedni egy eldugott shopra ahhoz, hogy ilyesmibe belebotoljál. Play már mindegyiken van (még olyan nem került a kezembe, amiről hiányzott volna), de ne adj Isten nincs, akkor arra letöltöd .apk formájában s ráteszed. Bárhol sipíthatsz ezért a neten, kapsz egy linket úgy is, nem kell hozzá zseninek lenni.

Most az összeszerelési és az anyaghasználati minőséget hagyjuk, mert azt ott is az ár dönti el, úgy, ahogy nálunk is. Egy wayteq, myaudio ugyanúgy "hányadék" nálunk is, nyilván egyrészt az ár miatt, másrészt meg az is kínai. Kb. 30-33 ezerig kell elmenni ahhoz, hogy "normálisan" összeszerelt, s jól megmunkált anyagból legyen a "ház", úgy gondolom, hogy magyar piacon ennél jóval följebb kell menni árban.

Nem a márkát kell pusztán megfizetni. Láttál már kínai gyártósort avagy futószalagot? Ülnek 1000-en olyan asztaloknál amit már nálunk is kivágnak az iskolákból, s adogatják egymás kezébe a félig kész tabletet, mire körbeér, addigra össze van rakva.

A "SoC" az "olyan olcsó" a többi gyártónak is, csak nálunk meg kell fizetni az agyondiplomázottakat, magyarán a szakértelmet olyan területen is, ahol nem biztos, hogy indokolt, továbbá az OS halálba finomítását, a garanciát, a szervizelést, a forgalmazáshoz szükséges munkaerőt stb.

2013. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

[link]


Lehet, hogy erre esik a választásom. ConCorde KRONOS

2013. dec. 8. 22:07
 17/17 anonim ***** válasza:
Én egy forintért kaptam tavasszal a Vodafone-tól Samsung Galaxy Tab2-t, 3G modemes (SIM kártya). 21-es díjcsomaggal (hiper szélessáv)10 GB korláttal havi 8900 forintot fizetek. Nem tudtam volna másképpen megvenni a tabletet.
2013. dec. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!