Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L vélemény?

Xperia L vélemény?

Figyelt kérdés

Nagyon megoszlanak a vélemények az xperia L-lel kapcsolatban, főleg kamera terén.

Valóban annyira rossz minőségű képet csinál? A minősége megfelel egy 5 MP-es kamerának?

ui.: Elsődleges szempont számomra, hogy hardverileg rendben legyen, nincs túl nagy igényem. Kamerát nem használok olyan sűrűn utoljára 2 hónapja készítettem képet 3,2 es kamerával.



2013. nov. 21. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
elfogadható a minősége. különben ha azt nézzük, egyik telefonnak sincs olyan jó kamerája mint egy fényképezőnek 40ezres árkategóriától
2013. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 schumilex55 ***** válasza:
Hardverileg nem lesz gondod, egy rokonomnak ez van és a GPU -ja teszi a dolgát. Komolyabb játékok is elfutnak rajta. Kamerában én szerintem az a legfeltűnőbb dolog hogy ha közelről vakuval csinálsz valamiről képet (mondjuk egy tok, füzet) akkor a vakutól egy jó nagy fénypont van a kép nagy részén. Tud szép képeket csinálni egyébként, videója pedig a jó fogalmán belül van.
2013. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha különösebben amúgy sem fényképezel sokat, akkor jó telefon. Két dologba lehet belekötni a telefon terén, egyik a kamera, másik a kijelző. Kijelzője jó, sima TFT és a felbontása/PPI-je sem túl magas, de TFT-hez képest jók a színek, a betekintési szöggel sincs baj, és nem pixeles a felbontás ellenére, ami nagy gond vele kapcsolatban, hogy napsütésben alig látni, és itt nem a nyári napsütésre gondolok, hanem pl. a mai napra.


Kamerája meg egyáltalán nem rossz, ebben az árkategóriában én nem is vártam volna ennél jobbat. Igaz, hogy nem is a legjobb, de ne is egy iPhone-nal vagy SGS4-el hasonlítsuk össze.


Töltenék fel pár mintaképet, de nincs egyetlen képem sem amit megosztanék most hirtelen, újakat meg nem tudom miről csináljak, meg amúgy sem ilyen gyenge fényviszonyok mellett kéne fényképezni, majd holnap erős fényviszonyok között lehet csinálok egyet.

2013. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. Mentek a pacsik. minden igaz ma fog megjönni :-)
2013. nov. 22. 08:09
 5/6 roli901214 válasza:
Halli én is azon gondolkodom hogy veszek moilt, xperia L-en avgy Lumia 520on gondolkodom. Megy vagy elégedve a Sonyval?? Létszives oszd meg velem tapasztalataidat és segíts dönteni :D Nem fagy? gördülékeny? Kijelző azert elfogadható gondolom?
2013. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Xperia L, mindenképp.

Lumia 520 is jó telefon, sőt, árkategóriája legjobbja, de Xperia L nem véletlenül majdnem 2x olyan drága.

2013. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!