Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telefont vegyek...

Milyen okos telefont vegyek 30000-40000 ft körül? Samsungot nem szeretnék, a Nokia Lumia-t nem ajánlják. Sony-ról vélemények?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Lumia-kkal sincs semmi baj, mondom ezt Android fanként, az egyetlen dolog, ami miatt nekem semmiképp sem kéne mondjuk az az alkalmazások hiánya. Alig van valami értelmes a piactéren. De amúgy nagyon rendben van a WP8.


Sony jó telefonokat csinál, de 30-40k-ért Huawei Ascend Y300 a nyerő.

2013. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kincsi0306 válasza:
0%

Szia!

Én a Sony Xperia Tipo-t ajánlom. Nekem is olyanom van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kicsi, viszont annál okosabb. Amikor én vettem, akkor 26 000 Ft volt, de csak azért, mert karácsonyi akció volt. Az összes olyan alkalmazás megtalálható rajta, ami egy átlagos okostelefonba kell. (természetesen WiFi is) Az aksija is nálam kibír 2 hetet.

Sok sikert! :)

2013. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

xperia tipo-t semmiképp ! csak a szopás van vele


[link]

vagy

[link]

2013. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Xperia Tipo-t én sem ajánlom, két ismerősömnek van és nagyon nem szeretik őket, problémás készülékek, egyik most cseréli le Lumia 520-ra. Nekem Xperia SP-m van de az 2x annyiba kerül, pedig jó telefon.
2013. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ismerősöm akinek tipoja van, és nincs vele semmi problémája, viszont egy gyenge, low-end készülék, szóval ha tökéletesen működik akkor sem ajánlott.
2013. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt,igaz nem sokáig Xperia U telefonom azt nem ajánlom.Jelenleg Lumia 520-at használok előtte nem volt windowsos mobil a kezemben azt kel mondjam kőnnyen megszoktam az alap dolgokra bőven jó.Amennyiben személyre szabhatóbb telefont keresel vegyél androidot,ha csak használni szeretnéd úgy ahogy van (persze egyre több app van ehhez is) akkor jó a winphone 8-as rendszer .
2013. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 r-chee96 ***** válasza:
Sonybol xperia u vagy huawei ascend y300/g300
2013. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki és miért nem ajánlja a Nokia Lumiákat, szerintem teljesen rendben vannak, és az alkalmazások száma is napról napra nő - bár megjegyzem, nem a szám a lényeg, hanem a minőség, és minden nagy alkalmazás már elérhető egy átlagos (vagy azon felüli) felhasználónak is!
2013. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A Google és a Motorola házasságából származó legújabb okostelefont, a Moto G-t ajánlom! Sajnos Magyarországon nem lehet kapni, de ebay-ről, amazonról megrendelheted... Ha meg van egy amerikai ismerősöd, akkor meg pláne! 44000-ért már a 16 Gb-os változatot kapod, és messze var minden hasonló telefont!

link: [link]

2014. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!