Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jb-s iphone 3gs ios 4.1 bb...

Kudi kérdése:

Jb-s iphone 3gs ios 4.1 bb 05.13. 04 frissítése baseband megtartásával. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy iphone 3gs-em, külföldi függő. Fent leirtam az adatait. redsn0w-val lett függetlenítva és visszabutítva 4.1-re, illetve a baseband-et is visszabutítottam 06.15.00-ról 05.13.04-re, csak igy sikerült cydiaval a függetlenítés. Mivel a 4.1 et már nem igazán támogatja az appstore, ezért szeretném frissiteni. Tudna valaki segíteni, hogy hogyan frissithetném a legfrissebb 6.1.3-as iosra, anélkül hogy a baseband is frissülne vele? nézelődtem oldalakon, de valahogy nem tudok eligazodni rajtuk...előre is köszi
2013. nov. 21. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet , az apple nem irja ala a custom fw-eket mar
2013. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, nekem tudnál segíteni abban, hogy ugyanez a telefonom mint a tied (3GS)szintén függetlenítve lett 4.1 ios és 06.15.00 baseband-el de nem megy rajta a GPS. Azt olvastam, hogy ezzel a baseband-el nem is fog menni. Most én is 05.13.04 baseband-et tettem rá, de továbbra sincs GPS. Lehet ezzel valamit csinálni?

Köszönöm

2014. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!