Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még a T-Mobilenál az...

Van még a T-Mobilenál az ingyenes facebook alkalmazás?

Figyelt kérdés

Nemrég kikapcsoltam ezt a szolgáltatást, mert folyamatosan levonta a pénzemet, az üzletben pedig azt mondták, nem tudják mi az oka (3 üzletben is jártam, sehol nem tudtak semmit mondani), de lehet, hogy az Üzletszabályzatban van valami változás. Azért írom, hogy lehet, mert ezt sem tudták megmondani, csupán kerestek egy okot...

Most akkor van még ez a szolgáltatás, vagy megszűnt?



2013. nov. 22. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Sose volt ilyen alkalmazás náluk. A böngészőből elérhető 0.facebook még most is elérhető, de ez ugyebár nem alkalmazás.

A folyamatos pénzleszívás meg háttérben meghúzódó internethasználat is okozhatja, vagy lehet nem a böngészőn keresztül próbáltad használni a facebookot.

2013. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, arra gondoltam.

Ők küldtek SMS-t azzal, hogy erre kattintva használhatja a zero facebook alkalmazást, szóval 100%, hogy jó címről léptem be.

Semmilyen internethasználat nem volt, mert azt ők meg tudják nézni és azt mondta a hölgy, hogy semmi ilyen nincs a háttérben. Szóval, ez sem lehet probléma.

2013. nov. 22. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!