Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos játék!?!?!?!?!?!

M.Bence kérdése:

Androidos játék!?!?!?!?!?!

Figyelt kérdés
A POU játékba mi a kódja a sok pénznek ? És hogy/hova kell beírni ?
2013. nov. 22. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Root-olod a mobilt, letöltöd a GameCIH-t, beírod, hogy mennyi pénzed van, elköltesz ebből valamennyit, beírod, hogy mennyi lett az eredetiből, az kidob egy kódot, és annak átírod az értékét, amennyi pénzt akarsz.
2013. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Atyaég. Pont egy Pou féle játékban akarsz csalni? Azt megértem, ha egy versenyzős / lövöldözős játékban nem tudsz továbbjutni, ezért csalsz valamennyit. De könyörgöm, a Pounak ez a lényege, hogy kitartóan játssz vele...
2013. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 schumilex55 ***** válasza:

Nem kóddal kell.

Vagy úgy mint az első mondta hogy root és gamecih (sokaknak már ezzel se megy tutorial nélkül) vagy mondjuk beírod hogy pou modded apk:

[link]

[link]

Már eleve módosított pénzösszeggel kezdesz, be tudsz jelentkezni a régi accoddal.


Hát, én például annyira nem vagyok oda ezért a típusért, és nem terveztem sokáig tartó játékot rajta ezért arra a 10 percnyi használatra módoltan használtam.

2013. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!