Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 710 újraindításnál...

Nokia lumia 710 újraindításnál elvesznek a telefonszámok?

Figyelt kérdés
Újra kellett indítanom a telefont,mert annyira lemerült,hogy nem kapcsolt be,nem reagált semmire. minden elveszett róla,telefonszámok,sms,képek,stb. A telefonszámok semmiképp sem hozhatók rá vissza? A Zune alkalmazással a képeket például vissza tudtam rá tenni,a telefonszámok nem lehetnek így elmentve gépen a Zune-on? Valaki segítsen légyszi!

2013. nov. 22. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A névjegyeket (+telefonszámok), sms üzeneteket a Zune nem menti le. Ezt a hotmail fiókkal lehet talán valahogy szinkronizálni, de én nem jártam még utána.

610-esem van, ilyen teljes lemerülés már volt nálam is, de semmi adat nem törlődött.

2013. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült valahogy szerencsére mégis visszaállítanom:) Azt nem tudom,hogy hogy. Nem a teljes lemerülés miatt vesztek el az adatok,hanem mert hiába tettem töltőre,semmit nem csinált,és muszáj volt újra indítani.
2013. nov. 22. 19:54
 3/3 anonim válasza:
A névjegyeket aktív internetkapcsolat esetén autamtikusan szinkronizálja a Live fiókoddal, szóval emiatt nem kell aggódni.
2013. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!