Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel one touch fire?

Alcatel one touch fire?

Figyelt kérdés

Sziasztok! az lenne a kérdésem, hogy az alábbi telefont - alcatel one touch fire - hol lehet megvenni? kb. végignéztem minden online boltot, de sehol sem találtam. (még vaterán sem. bár ott nem vásárolnék.) esetleg valaki, aki tudja, hogy hol lehet rendelni/venni? - nehogy írjátok, hogy google a barátod, meg ilyenek, mondom 1 és fél órát keresgettem. -

előre is köszi!


2013. nov. 22. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
umm köszi, de itt hogy rendelem meg?
2013. nov. 22. 19:57
 3/6 A kérdező kommentje:
mármint oké... más kérdés. vodafonos vagyok.!??
2013. nov. 22. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Rámész arra a kék forgalmazó feliratra.Viszont nincs raktáron nekik is rendelni kell:D.Szerintem kártyafüggetlen tehát nem gond hogy vodás vagy.
2013. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2013. nov. 23. 07:17
 6/6 anonim válasza:
Expert , bár az nem internetes webáruház, de én ott vettem. Én nagyon megbántam hogy ilyet vettem , mert szerintem nagyon hiányos és béna teló.Ha teheted ne vegyél ilyen telefont!!
2014. márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!