Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Mininek az...

A Samsung Galaxy Mininek az előlapját én is le tudom venni vagy csak a szervíz? Belefolyt az olaj.

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
A Galaxy Mini sza.rt sem ér :(
2013. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 Nem ez volt a kérdés.

Szerintem te is le tudod venni de én inkább nem kezdenék el barkácsolni.Bár ha a szervízbe azt mondják hogy 20ezer akkor lehet hogy mégis megpróbálnám.De elöször vidd el szervizbe.

2013. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
11 éves gyereknek szerintem tokéletes
2013. nov. 22. 20:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a választ.Holnap akkor megprobálom,mert gondolom akkor elveszik a garancia is ha én nyúlok hozzá.
2013. nov. 22. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kis kézügyességgel szét lehet szedni
2013. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak vigyazz szet ne szakitsd az erintokepernyo szalagkabelet ,mert akkor csunya draga javitasnak nezel elebe . Egyebkent szetszetdheto, kulon van az erinto (amit elolapnak hivsz) es a kijelzo. Hatlurol kezdd el bontani - most mobilrol vagyok es nem tudok utananezni,de talan meg video is van a youtubeon rola , igy keresd : s5570 disassemble
2013. nov. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudják kitisztítani,úgyhogy kuka.
2013. nov. 25. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!