Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg, ilyen rossz döntés...

Tényleg, ilyen rossz döntés az android 4.1-es frissítés?

Figyelt kérdés
Nemrég frissítettem S Advancemet 2.3.6ról 4.1.2re. És mit ne mondjak, szarabb lett...igaz, hogy nagyobb ram meg minden más szépség, DE a múltkor konkrétan nem tudtam felvenni a telefont -ugyanis nem volt hajlandó érzékelni az érintést. Ezen kívül a youtube lefagy mindig (meg se tom állítani a videót) alkalmazások lefagynak, játékok...Egyszóval nagyon megbízhatatlan lett, néha kedvem lenne földhöz vágni!

2013. nov. 22. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így jártam vele, visszaraktam rá az eredetit, és semmi sem változott :(( Nekem még az eredetivel is fagynak a videók,játékok. Pedig már nincs is sok minden rajta, csak a "szokásosak"(facebook,instagramm,viber és semmi játék :(( )
2013. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a teló egy magyarországon számomra érthetetlen módon felkapott mobil. Valójában nem sokat ér.
2013. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kilroy ***** válasza:

Érdekes, mert nekem is ilyen telefon van és jó:S

Megvettem GB -vel (tökéletesen futott), kipróbáltam JB -el (Kies -el felrakva xar, Odinnal jól fut, nem akad), CoCore kernellel (Még jobb +root és a sallangokat letöröltem), és most JetMod 3.2 van rajta CoCore 1.5 minivel és egy szavam sincs rá (legjobb).

Ezek szerint van különbség két Advance között!?

2013. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A készülékekben biztos nincs. Ezen kívül bármi másban lehet, amit rakunk rá :D
2013. nov. 23. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!