Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyorsítás van-e rá? :o

Gyorsítás van-e rá? :o

Figyelt kérdés
Fél éves Samsung Galaxy S Advancem-hez kellene valami "gyorsítás" annyira lassú, hogy még a facebook se mindig jön be, és rendszeresen videó lejátszásakor befagy(Nem érzékel semmit sem, de a kép és a hang meg megy közben) Valakinek van valami olyan tippje amivel nem veszik el a garancia??(Még 1,5 év van rá)

2013. nov. 22. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Tölts le egy vírusírtót (pl.: Avast) és futtass le egy víruskeresést.

A másik módszer (ezzel viszont elvesz a garancia):

Root-old, írd át a kerneledben a CPU max órajelét (DE NE TÚL NAGYRA). Ha melegszik a telefon nagyon, írd át kisebbre a max. órajelet.

+1 - úgy tudom, az architektúrát is átírhatod, ha megteheted írd át egy újabbra.

+1 - RAM-ot szerezhetsz a mobil belső memóriájából (nem tudom milyen programmal, csak PC-n tudom, hogy kell), csak az nem fogja olyan gyorsan feldolgozni az adatokat

2013. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Na előző válaszoló ez egy igen rossz válasz lett.

A vírusirtó droidra fölösleges, csak lassítja a telefont. Még nincsenek Android vírusok.

A CPU órajelét nem ajánlatos emelni ha még van rá garancia. Könnyen el lehet cseszni az egész telefont.

Az architektúra fizikai tulajdonság, szoftveresen lehetetlen átírni.

A RAM-ot flash tárral nem lehet helyettesíteni. Van ilyen program de nem igazán hatékony és ismét csak rizikófaktor.


Én egy Hard Resetet ajánlok. Törli az összes adatot a telefonról, de gyári rendszert kapsz vissza. A névjegyeket mentsd le. [link]

2013. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 Kösz a javítást, az architektúrában nem voltam biztos, egy ismerősöm mondta, aki azt hiszi magáról, annyira ért a számítástechnikához (hát most kiderült, hogy mégsem -.-), a mobil vírusokról, pedig azt hittem nagyobb kockázatot jelentenek.

[link]

2013. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennyire nem szeretnék belefolyni az a baj, Valami egyszerű "paraszti" megoldás nincs esetleg rá??
2013. nov. 24. 19:22
 5/7 b95 ***** válasza:
van paraszti megoldás: vegyél jobb telefont.
2013. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy factory reset gyorsítja és utána ne pakolj rá mindenféle sz.r alkalmazást.
2013. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát egy hardreset még nem egy agyműtét, nem egy csajt ismerek aki csinált már.
2013. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!