Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google nexus 5 ről bő vélemény?

Google nexus 5 ről bő vélemény?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, de az aksi nem bír ki egy napot, és a kamera nagyon rossz minőségű. Több külföldi tesztett és véleményt is olvastam, plusz a youtubon néztem videókat erről.
2013. nov. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne nagyon rossz a kamera?? Egy telefon nem profi fényképek készítésére való. Arra vegyen az ember gépet. Amire való, arra tökéletes, sőt, még annál is több. Ráadásul másfél évig garantált a támogatás. Tehát a szememben ez a top1. Utána az LG G2, vagy Xperia Z1.
2013. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat :)) amugy 2 kozul valasztanek , ez és a galaxy s4 kozott.
2013. nov. 23. 10:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen igazad van, de ha a nagy gép nincs mindig nálam, és vannak helyzetek, mikor az ember csinálna egy jó fotót az utcán, mert valami olyat lát. És akkor gáz, ha nem tud egy normális képet lőni.
2013. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3264*2448 képeket csinál, ez majdnem 2x a full HD-nak, nem tudom mi a bejod vele... -.-
2013. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért felbontás meg minőség között van különbség. Itt a képérzékelő szenzor fénybeengedő képesége, meg a szoftver a hangsúlyos a dolog.

Az én Canon fényképezőm is közel ekkora pixeles képet lő, és azért zongorázni lehet a különbséget.

2013. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5


Egy 1x1-es képet is szét tudok húzni akár 10000x10000-es felbontásra is, és szerinted jól fog kinézni? Nem? De hát miért nem, a felbontása magas.


Ennyit jelent a felbontás. Azon nem múlik valami sok minden.


Egyébként a jelenlegi legjobb telefon a Nexus 5, kivéve ha nagyon fontos a fényképezés (de akkor ne is vegyél telefont) illetve az aksija lehetne nagyobb, így sem nagyon rossz még, de nem is kiemelkedő.


Ennél többet nem vagyok hajlandó írni róla, mert minden egyes honlapon ezzel foglalkoztak a megjelenését követően, annyi review van róla kapcsolatban, hogy elmondhatatlan.

2013. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!