Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace, sim...

Samsung galaxy ace, sim kártya nincs, képernyőt lezáró kód elfelejtve sőt még a google jelszó és felhasználó név is. (? )

Figyelt kérdés

Már próbálkoznom sem lehet,automatikusan a google fiókos cuccokat kéri...a baj az hogy láttam a youtubon ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=SXcmGsrFcEM , kivettem az akksit addig okés volt,aztán bejött ez az androidos pirosas valami menüféleség és én véletlenül rányomtam az első opcióra..és most folyamatosan azt írja már egy fél órája hogy 'downloading...' mi történik most?!?!?! mert a telefon most sürgősen kellene :((



2013. nov. 23. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Akku ki , vissza.


Hangero fel+home+ bekapcsolo gomb nyomva tart,amig a recovery elo nem jon' itt pedig a wipe data es a wipe cache menupontomat kivalasztod,majd ha lefutott mindketto, akkor reboot ..

2013. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vagy vidd be telefonszervizbe es ott megcsinaljak 2500ert! nekem igy volt! :)
2013. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!