Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile-nál szeretnék telefon...

T-mobile-nál szeretnék telefont venni, melyik árat kell figyelnem?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont venni, de nem nagyon vagyok képben ebben a témában.


Most is t-mobile-os vagyok, és nem szeretnék váltani.

A t-mobile oldalán nézem az árakat, a kérdésem pedig az lenne, hogy a domino feltöltőkártyás árat kell néznem, vagy a listaáron, előfizetés nélküli árat?


A többi lehetőség kizárva, mert nem vagyok előfizetéses és nem is akarok az lenni. De ha sima feltöltőkártyás vagyok, akkor az előbbit kell néznem ugye?


2013. nov. 23. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, bár egyszerűbb ha szétnéle pár oldalon, mert általában sokkal olcsóbbak a telók. Asszem a Nokia lumia 520 dominosan 43 ezer, függetlenül 35 ezer.
2013. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Néztem már máshol is. Pont a nokia lumia 520-at néztem ki, t-mobilenál domino csomagban 28.000 Ft, mert benne van a karácsonyi akcióban.


Media Marktban meg ilyesmi helyeken kártyafüggetlenbe 40.000 Ft körül láttam.

2013. nov. 23. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első nagyon elnézettvalamit mert a Lumia 520 Dominoban 27990 ft tehát jóval olcsóbb mint függetlenül!

Egyébként ha feltöltőset szeretnél akkor természetesen a Domino előfizetéses listát kell nézni(oda is van írva hogy készülékek feltöltőkártyás előfizetéssel!)

A listaáron előfizetés nélkül az csak a puszta készülék csomag nélkül épp ezért drága mert nincs rá semmilyen kedvezmény.

2013. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most lehet így van egy hónapja pont fordítva volt. Mondjuk 8 ezer ft különbség szerintem megéri. Nem Médiában kell nézni, a legdrágább áruház.
2013. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!