Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia suite - hogyan tudom...

Nokia suite - hogyan tudom előcsalni a telefonom adatait?

Figyelt kérdés
Eladás előtt letöltöttem mindent a pc suite segítségéel, hogy meglegyen. Ám most ha megnyitom, azt mondja csatlakoztassam a telefont vagy lépjek be. Tudtommal nem volt felhasználói fiókom, a telefont pedig már nem tudom csatlakoztatni, mert az ország másik végében van. Az adatokra, képekre, stb-re szükségem lenne nagyon. :( Valaki valami / bármi megoldást tud? Köszönöm!

2013. nov. 24. 02:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Csinálj egy accountot... és azzal lépj be. egyébként a pc suite simán zip formátumba tárol sok dolgot, köztük a ké-

peket is..

Keresd meg a nagy filet a gépen, és próbáld megnyitni vala-

milyen zip-et kezelő cuccal (total commander tökéletes)

A telefonkönyv meg xml formátumban van.


Egyébként milyen telefonról van szó?

2013. nov. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nokia N86 8MP - a majdnem tökéletes telefon! :)

Próbálok accountot csinálni - ha nem megy, akkor keresem a mentés helyét. Még lehet, hogy jelentkezem. :D

2013. nov. 25. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!