Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hányszor vigyem szervízbe?

Somogyi.gergo kérdése:

Hányszor vigyem szervízbe?

Figyelt kérdés

2012 decemberében vásároltam a t-mobilba egy samsung galaxy s3-at...Nagyon örültem neki, mert már régóta szerettem volna egy ilyen telefont..Eltelt 3-4 hónap azt vettem észre, hogy akadozik, lassú és nem gyit meg alkalmazásokat. Így hát elvittem a t-mobilba és elküldték két hét múlva kaptam vissza...jelzem cseretelefont nem kaptam.. Továbbra is boldogan használtam, mert egy nagyon jó készülék..Nyár végén ugyan ezzel a problémával bevittem, elküldték, ismét nem kaptam cseretelefont és ismét két hétig nem volt telefonom...rá egy hónapra ismét behülyült, de olyan szinten hogy percenként lefagyott, nem is tudtam internetezni se wifi-vel, se mobilinternettel..megint bevittem és azt mondták vigyem siófokre vagy szekszárdra... Arra hivatkozva, hogy olyan alkalmazásokat töltök le.. Akkor minek van??!!.jo mind1 elvittem siófokra helyben megcsinálták..két hét múlva ismét..most szerintem elviszem szekszárdra és remélem becserélik, mert ez nem normália, hogy nincs 1 éves és negyedszerre lesz szervízben...

Ti is jártatok így? Mit tegyek? Segítsetek!



2013. nov. 24. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nem jár csere.

2. Csipkebokor vessző

3. A szoftwerre nincs garancia.

4. A negyedszer szervíz nem jelent cserét.

2013. nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem az egyes pontot hogy a javítás idejére nem jár másik készülék.
2013. nov. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az írásból következik ,hogy neked nem való android. Ha ilyen "problémákat" nem vagy képes megoldani akkor vegyél applet. Az hülyebiztosabb.
2013. nov. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A leírás szoftveres nyavajákra utal. Ezeket pár óra fórumolvasgatástól felokosodva karban lehet tartani, de ha te minden szar miatt szervízbe rohansz, hát akkor ez lesz a sorsod.
2013. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!