BlackBerry 9720?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék, de semmiképpen sem szeretnék érintőképernyőset. Nekem elég volt az okostelefonos, andoridos izékből. Gombosat szeretnék, könnyen kezelhetőt. Valaki személyes tapasztalat? Soha nem volt BB-m. Könnyen hozzá lehet szokni a kezelhetőséghez? Megéri-e egyáltalán? Alkalmazások, mint pl.: Facebook, twitter? Pénzesek az alkalmazások vagy ugyanúgy van, mint androidnál, hogy lehet ingyen is? Köszönöm előre a válaszokat!
2013. nov. 24. 13:20
 1/2 b95 ***** válasza:

BB7-es telefont semmiképpen nem érdemes venni.

A BB10 mondjuk már jó lenne, de az meg azért nem jó, mert neked nem érintős kell.

Szerintem a legjobb választás számodra egy qwerty-s Asha lesz! pl. Asha 205, Asha 210, Asha 302

2013. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szija, nekem is 9720 van, nekem nagyon bejott, igaz, hogy os7, de az egyik legjobban hasznalhato op. Rendszer. Minden megvan rajta, bis-ert fizetni kell, de pl. A facebook messenger-hez nem kell csak net, en bis nelkul is hasznaltam jo darabig, ugy nem az igazi de elvoltam vele. ha egy normalis gombos telefont akarsz, 60k-ert szerintem megeri. De bis-t rakj ra ugy az igazi. T-mobile-nal mar fillerekert kapsz de mashol sem sokkal dragabb.
2013. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!