Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok androidot telepít...

Hogyan tudok androidot telepíteni?

Figyelt kérdés
Egy No Name (kínai) telefonra, amin valami saját fejlesztésű android 4.2.2 van, hogyan tudom feltelepíteni a hagyományos android 4.2.2 Google Play Edition-t??

2013. nov. 24. 14:30
 1/10 anonim válasza:

A neten sok leírás van róla. Nézz körül.

De talán egyszerűbb, ha beviszed egy szervizbe egy 5 ezres kíséretében.

2013. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdezem itt mert akkor ingyen és itthon gyorsabban meg tudnám oldani.
2013. nov. 24. 14:46
 3/10 anonim válasza:

Az ingyen rendben van, de a gyorsabbat kétlem :)


Órákat fogsz keresgélni a neten. Programot kell letölteni hozzá, meg kell találnod az adott Android változatot és letöltened, persze, ha találsz.

Utána olvasgatni az angol nyelvű tutorokat és fórumokon nyomozni, és semmi nem garantálja, hogy sikerrel is fogsz járni.

2013. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden telefonnak van neve, aszerint kell romot keresni rá.

Univerzális rom nincs

2013. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én egyszer magam akartam kirootolni a telefonomat, és mivel a fentebb írtakba belefutottam, inkább szervizbe vittem. Körbejártam a plázát, és kész is volt e telefonom :)
2013. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig a root mindentelefonon 2perces vagy gyorsabb tevékenység
2013. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"android 4.2.2 Google Play Edition" :)))


Ha lenne ilyen, az nem működne rajta, minden telefonnak más a hardvere, csak az adott típusra való mükődik.

2013. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
#6: Lehet, de az volt az első okostelefonom, és még akkor a fogalommal sem voltam tisztában, csak egy programhoz kellett.
2013. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem lehet android 4.2.2-t bármilyen telefonra telepíteni??
2013. nov. 24. 15:38
 10/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!