Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Nokia Lumia 920...

Kiss.tomika kérdése:

Szerintetek Nokia Lumia 920 sárgában nem túl lányos?

Figyelt kérdés
Szeretnék karácsonyra a fiamnak venni egyet, de nem tudom eldönteni, hogy egy fíunak ez a szín a mai divat szerint nem túl fura-e?

2013. nov. 24. 16:17
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. nov. 24. 16:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a sárga lányos inkább az arany szín de mivel közel áll hozzá, szerintem vegyél kéket vagy zöldet, azzal nem lesz probléma.
2013. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Haha :)


Bár nekem venne valaki. Én amúgy fiú vagyok, és ez a telefon a kedvencem, de másik van. Majd szeretnék venni valamilyet, vagy nokia lumia tabletet, ha összegyűlik rá (és mondjuk már olcsóbb lesz).


Amúgy a kérdésre válaszolva, az én szemszögemből nem, mivel én a sárgát választottam volna az összes közül... az tetszik a legjobban.

A mai fiataloknak meg főleg nem lányos, amikor rózsaszín ruhában járnak, meg mindenféle csiribiri dolgot hordanak :)

2013. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTelmes válaszokat, de bárki véleményét várom..
2013. nov. 24. 16:34
 5/7 anonim válasza:
ja, amúgy vehetnél akkor neki egy feketét, vagy kéket. De ha tudni akarod, próbálj meg valahogy rájönni. Ne úgy persze hogy rákérdezel, hanem valahogy felhozod, és hogy meg tudd közben a véleményét róla. Például elmondod hogy neked nem tetszik a sárga telefon, és akkor ő mit mond rá. Persze csak úgy ne fogjon gyanút.
2013. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is, de sajnos az én fiam ettől bonyolultabb mert a kérdésre, hogy ő mit gondol róla a következő választ kaptam: "Hát nekem nincs vele bajom, de sose lesz ilyen telefonom, mondjuk nem tudom a többiek mitszólnának hozzá"
2013. nov. 24. 16:44
 7/7 Makoscsiga válasza:

Én a piros és a sárga között vaciláltam, de végül pirosat vettem, szerintem nagyon menő, de a sárga is az, és nem lányos.

Legalább valamennyire egyéni... már amennyire lehet.

2013. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!