Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen telefont vennétek...

Ti milyen telefont vennétek ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés
Kb. 60-70 ezer forintot szánnék rá maximum. Jelenleg Xperia X8-am van, ami immár 2 éves, szeretném lecserélni. Én a Nokia Lumia 920-ra gondoltam, de sokan fikázzák a Windows Phonet. (Nem szolgáltatónál, kártyafüggetlen verzióban vásárolnám a mobilt.)
2013. nov. 24. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Xperia SP, a rendszertől eltekintve is mindenben jobb a 920-nál.
2013. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
samsung galaxy s3 mini vagy samsung express
2013. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aspikami ***** válasza:
Ki fikázta a wp8-at? Mert hogy wp8-as telefont nemigen tartott a kezében. A wp8 egy stabil brutál gyors rendszer. Igaz zártabb mint az android, így nem tudsz mindent lelopni. Viszont vígabban fut harmad annyi hardwer-en is mint az android.
2013. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos igen, kedves utolsó válaszoló, én is ezt gondolom.

Nekem nem az lenne a lényeg, hogy a főoldal egy ablaka tele legyen mindenféle haszonlatan, egy-kétszerhasználatos alkalmazásokkal. Inkább fusson stabilan és legyen rá kevesebb appom. A lopott dolgoknak pedig nem vagyok híve, szóval inkább legyen kevesebb de az jogtisztán.

2013. nov. 24. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!