Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sesation XE vagy IPhone...

HTC Sesation XE vagy IPhone 4S érdemesebb inkább venni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
a kettő közül egyértelmű iphone 4s inkább
2013. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4S, az XE ma már nagyon gagyinak hat, jóval olcsóbban lehet komolyabbnak kinéző telefont kapni.
2013. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
iphone forumot tudnátok mondani, ahol utánanézhetnék
2013. nov. 24. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
konkrétan miután szeretnél utánnanézni? amúgy szerintem is inkább 4S. nem rossz az XE, de gyorsan lecsengett.
2013. nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Iphone4S-ek, mert eddig amit találtam, hogy van valami jailbreak, amivel lehet "függetleníteni", ami gondolom olyan mint a root hozzáférés androidnál, erről szeretnék többet megtudni
2013. nov. 25. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
ez jelenleg úgy áll, hogy az utolsó untethered jailbreak, ami javasolt(tethered-hez ha egyszer valami miatt ki kell kapcsolnod a telót, akkor utánna csak akkor tudod visszakapcsolni, ha gépközelben vagy, ezért nem ajánlatos), az 6.1.2-es iOS-re volt, tehát ha ennél frissebb iOS van a telefonon, akkor jelenleg nem tudod jailbreak-elni. idáig olyan tippek vannak, hogyha kijön az iOS 7.1, azután el lehet képzelni egy untethered jb-t a közeljövőben, talán még idén. a függetlenítés viszont egy külön dolog, tehát ha jb van, az még nem feltétlenül jelenti, hogy találtak erre is egy rést, szóval ahhoz elképzelhető, hogy várni kell még.
2013. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
annyi elég is lenne nekem, hogy tudjak letöltött (pl ncore-ról) programokat feltelepíteni rá
2013. nov. 26. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!