Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok választani: Samsung...

Nem tudok választani: Samsung Galaxy S3 és Lg Optimus 4x HD között mi a különbség?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden. 4X-et vegyél, az S3 ipari hulladék.
2013. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem 4x van és csak ajánlani tudom! A samsung tényleg egy hulladék minőség ehhez képest!
2013. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy Galaxy Nexus 4-et vagy egy LG Optimus G-t ...de inkább az utóbbit: 1,5GHZ-es 4 magos CPU (méghozzá nem is akármilyen: Snapdragon S4, megfejelve egy Adreno 320-as GPU-val), 2GB RAM, 13MP-es kamera, 720x1280-as IPS kijelző. 80 ropiért szinte ajándék. A Galaxy S3 is ennyibe kerül, az Optimus 4x HD 5 ezerrel olcsóbb és mindkettőben fele annyi RAM van, mint az Optimus G-ben, gyengébb procival és "csak" 8 megapixeles kamerával.
2013. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam: Google Nexus 4-et :)
2013. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ami meglep, hogy az S3ról ilyen rossz véleményetek van, még nem sokszor hallottam/olvastam ilyet róla. Egyébként az optimus G-t még nem is láttam, máris csekkolom, köszi^^
2013. nov. 25. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!