Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem elég a tárhely?

Nem elég a tárhely?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Y telefonom van, az SD kártyám összterülete 1,86Gb, szabad terület 1,33 Gb, és a problémám az, hogy kérte ma pár program frissítését, amit én el is kezdtem, aztán kaptam egy olyan hibaüzenetet, hogy nincs elég helyem. Nem igazán értem ezt, ugyanis addig nem tölthettem semmit a telefonra, amíg nem volt benne memóriakártya, most viszont hiába van benne, a telefon memóriájára mennek az appok? Hogy is van ez?

Előre köszönöm a válasz(oka)t :)



2013. nov. 25. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
a google play alap esetben a telefonra tölt le mindent.
2013. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A telefon alapból a belső tárhelyére teszi az alkalmazásokat. A MicroSD kártyához csak akkor nyúl, ha az alkalmazásnak szüksége van további, állandó tárhelyre. Viszont sok alkalmazást át lehet tenni az SD-re, a következőképpen: Beállítások > Alkalmazások > SD kártya (ennek lehet más a neve) Itt ráböksz az áthelyezni kívánt alkalmazásra, majd áthelyezteted. Arra figyelj, hogy amit átraksz, az az alkalmazás nem fog tudni a kezdőoldalakra widgetet tenni.
2013. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!