Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s-t szeretnék venni,...

IPhone 4s-t szeretnék venni, de amikor kérném az IMEI számot nem írnak többet. Miért?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretném meglepni magam vele. Nem előfizetéses vagyok, így drága lenne egy új i4s, ezért gondoltam nézek használtan.


Már majdnem, hogy megvettem a telefont amikor utoljára rákérdezek az IMEI számra, de nem válaszolnak. Eltűnnek és egyetlen levelemre, hívásomra se reagálnak.

Valószínűleg azért, mert nem eredeti a telefon? Vagy miért? Aki annyira magabiztos, hogy eredeti i4s-t árul az megadja az IMEI számot...nem?


2013. nov. 25. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
mert megeshet hogy csalás az egész.. lopott, részletre vett,nem eredeti, hanem valami klón, stb..
2013. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kóser lenne a teló akkor megmondaná.Így teljesen egyértelműen valami nem tiszta a telóval.
2013. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se adnám meg.
2013. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És te miért nem adnád meg, utolsó válaszoló?
2013. nov. 26. 08:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert egész pontosan minek?
2013. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy leinformáljam eredeti-e a telefon!
2013. dec. 4. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!