Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 vs. Sony...

Nokia Lumia 520 vs. Sony Xperia E?

Figyelt kérdés

A fent említett telefonok közül melyik a jobb?

Előny,hátrány?

Fontos:-Wifi

-zenehallgatás

-képek

-játékok(Pou,hasonlók)

-érthetőség

-telefonálás,SMS


Erre kéne nekem a telefon,30ezer forintig,és ez a két telefon szimpi :) :)

Előre is köszi :)


2013. nov. 25. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettö jó hidd el, neked kell döntened hogy a könnyen használható Windows vagy a sokoldalú Android op.rendszert választod. :)
2013. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha sokáig tervezel, akkor a hosszan tartó támogatottság miatt Lumia 520-at ajánlom neked, de igaza van az első válaszolónak, mindkettő teljesen alkalmas az általad említett feladatokra.
2013. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm... :)

Hosszabb távra terveznék,legalább egy 2 év ;-)

Samsung GT S 5230 LaFleurom volt. :) Imáádtam.. :) De szegény kislány tönkrement :(

Nem érdekel amúgy mások véleménye ilyen téren,a LaFleuromat is csak leszólták,mégse szégyenltem,ezután se fogom,de ha már egyszer új telefonom lesz akkor gondoltam,választok valami jót,aminek az ára elfogadható :)

ami így közbe eszembe jutott az a világítás,és az aksi :)

Megszoktam,h a telefonom 8-9 naponként töltöm :D

2013. nov. 25. 19:10
 4/6 A kérdező kommentje:

Természetes jöhet még a válasz :D

Az amúgy igaz,hogy egy magam fajta "maradinak" az Android jobb lenne,mint a WP8? :)

2013. nov. 25. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha laggolós szart akarsz, akkor Xperia E. Ha normális telefont, akkor Lumia 520.

[link]

A Lumia mindenben jobb.

Tölteni valószínűleg minden nap kell majd (de legalább kétnaponta). Az összes okostelefon ilyen, szokj hozzá :P

2013. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsó androidosok nem mindig jók. Ráadásul az E gyengébb is mint az 520. No, meg a WP letisztultabb, egyszerűbb felületű. Az szerintem célszerűbb lenne.
2013. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!