Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőkijelző ebay-ről,...

Érintőkijelző ebay-ről, tapasztalatok? Érzékeny, pontos, könnyen karcolódik? Egyszóval minden infó érdekel róluk!

Figyelt kérdés
Épp most készülök venni egy Nokia N8-at, érintőkijelzője hibás ezért cserére szorul, ebay-ről kétszer olyan olcsó mint ha itthon venném.

2013. nov. 25. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
célszerű ott sem a legolcsóbbat megvenni, illetve mindenképp kérd az eladótól, hogy legyen a csomag biztosítva, és akkor ha esetleg szállítás közben sérül meg, akkor elméletlileg a kézbesítő cégnek fizetnie kell. egy ilyen közepes árú kijelzőnél szerintem esélyes, hogy úgy működik, ahogyan kell, bár sajnos azért ott is becsúszhat 1-2 hibás, de ez olyan, hogy szolgáltatónál vásárolt új telefonok közül is van 1-2 amelyik gyárilag hibás, szóval kb azzal a gyakorisággal fordul elő.
2013. nov. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért olcsóbb mert után gyártott szar.
2013. nov. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első hozzászólónak a válaszát.

A második meg látszik h nem ért hozzá.

2013. nov. 26. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért szerinted miért olcsóbb? Ne légy naiv.
2013. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy egytől-egyig mind után gyártott, de olvastam hogy ettől függetlenül jók. Kíváncsi voltam az itteni emberek tapasztalataira.
2013. nov. 26. 19:53
 6/6 anonim válasza:

A legolcsóbb nagyon szar, érződik rajta hogy utángyártott, majdnemogy sorjás a felület. És nagyon könnyen törik is!

A másodiknak igaza van....

2014. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!