Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen díjcsomagot válasszak,...

Milyen díjcsomagot válasszak, ha szinte csak netezésre használom a mobilom?

Figyelt kérdés

Minimális beszélgetést folytatok, úgyhogy a percdíj mindegy, netet viszont elég sokat használom, úgyhogy jó lenne korlátlan, vagy 2GB-os csomag.

Nézegetem az oldalaikat, de hátha már valaki átesett ezen és kész választ tud adni nekem.

Előre is köszi! :)


2013. nov. 26. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
t-nél mozaik xl díjcsomag 2 giga nettel 17 ezer forintért..ez így drága. inkább úgy kéne hogy külön fizetsz elő netre és úgy olcsóbb. vagy mondjuk ha feltöltőkártyás lennél mivel nem telefonálsz sokat és mellé a go!net xl netcsomag.
2013. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az kizárt, hogy 2gb netért 17e Ft-ot fizessek. :S
2013. nov. 26. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:

"de hátha már valaki átesett ezen és kész választ tud adni nekem. "

Igen, ezt pontosan ezt kell tenni, megnézed a felhozatalt, számodra melyik a legjobb ár/értékű csomag és választasz egyet. Én is így csináltam. Most mondjam azt, hogy te is használj Relaxnet M-t vagy választasz magadnak??

2013. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!