Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 mini,...

Samsung galaxy s3 mini, Samsung galaxy express, vagy Samsung galaxy Ace 3 telefont ajánlanátok? Lentebb kifejtem

Figyelt kérdés

telefonálásra, netezésre, ekönyv olvasásra, fényképezésre használnám. Videót is készítenék, de az nem baj, ha nem tökéletes. Inkább szép fényképet csináljon.

Köszi


2013. nov. 26. 20:48
 1/1 anonim válasza:
szia szerintem expresset vegyél mert annak 4,5"os kijelzője van (a másik kettőnek 4")ezért jobban lehet rajta olvasni. én is olyat szeretnék meg az mindenben jobb egy kicsit a a kamerája meg mindnek ugyanolyan:) szerintem várd meg a karácsonyi akciót és akkor vegyél mint én.
2013. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!