Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Discovery v5 ről mit tudtok?

Discovery v5 ről mit tudtok?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hiányzik belőle a magyar nyelv pedig a leírásában benne van és hogy nincs vagy nem működik benne a GPS.
2013. nov. 26. 20:56
 1/9 anonim válasza:

Nincs benne GPS, ezt mindenhol feltüntették ahol én néztem. Magyar nyelv akár írják akár nem nincs benne, de meglehet oldani.

512mb, dual core-t érdemes venni, 256-os single core nem éri meg...

2013. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ha nem akarok nagyon netezni vele,akkor sem éri meg? Mennyire lassú? Pl. minden funkciója lassú még sms-hez is meg játszani is? Leginkább a strapabírósága miatt venném nem az okossága miatt.
2013. nov. 28. 21:08
 3/9 anonim válasza:

Nézd úgy a dolgot, hogy a telefon legolcsóbb helyen 21, legdrágábban 34ért láttam, ebből 10 csak az érintőképernyő, mivel mind a két telefon ugyanazt tudja (az olcsóbb és a drágább is) ezért vegyük le ezt a 10-et a 21-ből marad 11 ezer magyar forintnyi az oprendszerre, a vasra, a borításra. És mivel ez egy strapa mobil a legtöbbet a borítása fog érni, ne nézzük az oprendszert mert az androidok egységesen ugyanazt tudják, akkor nézzük a vasat ami benne van... kb 2-5 ezer forintnyi elektronika...


Összehasonlítás képen felhozok egy másik strapa mobilt a négy évvel ezelőtt aranykorszakát élő Motorola Defy-t. Mára már annyira elavult szegény, hogy hívást fogadni nem tudtam vele fogadni mert befagyott.

Ezen a telefonon van 256MB ram, ami már akkor is szaggat ha semmit nem teszek rá, szal játékot így felejtsd el...


Ha strapa mobilt akarsz érdemes befektetni és ajánlom neked a Panasonic Eluga-t, gyönyörű, nem ilyen terepjáró stílusú mint a Discovery, (bár kinek mi nekem is tetszik ez a szörnyeteg stílus).


Szóval Panasonic Eluga 1GH-es dubla magos proci, 1GB ram... 120ezer forint.

Átfuthat az agyadon az hogy minek vegyed meg amikor ez is elavul egyszer, nos a discovery már most elavult technológia.

2013. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az én kiszemeltem egy Miui, kenterbe ver mindent :D
2013. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Rendszerhib4 válasza:
Ha netezni meg fb-ozni akarsz rajta, akkor nem ajánlom. (szerintem nem bírja el, bár nem is próbáltam)Persze van rajta net, meg fut is úgy ahogy.Alapvető appokat elbírja, Gps nincs benne- viszont van hozzá egy tartalék akksi.Magyar nyelv is van benne. Meg egy-két kínai alkalmazás amit -egyenlőre- nem lehet kitörölni.De az újabbakban már nincs kínai cucc.Bővithető a memóriája 32 giga ig.Van innen-onnan kamera, vaku. Ha olyan helyen használod akkor bírj az ütödést stb,meg azért brutális ahogy kinéz. Ebben a telóban a külsején ,meg az ip 67 es(vizálló ütésálló porálló) szabványon van a lényeg. Nem a játékokon meg a fb-n.:) jutubon sok video van róla miket bír.
2013. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Bírom, hogy az ember néz egy 20-30E Ft-os telefont és jótanácsként ajánlanak neki egy 120E Ft-os helyette, mint a 3. versenyző (válaszoló)...

120E Ft-ért egy csimpánz is tudna jó telefont venni, de valószínüleg a kérdezőnek nem áll szándékában ennyi pénz telefonra kiadni, ezért nézeget ebben az árkategóriában. Én inkább a Samsung B2710 telefon választanám, ha strapabírásról van szó, Hagyományos kialakítás, IP67 szabvány szerinti (mérsékelt) vízállóság, ÉS: 25-30E ft, magyar menüvel, (szükség esetén) érvényesíthető garanciával. Nem okosmobil, viszont az akksija sokáig bírja, ami nem mondható el a mai 2,4,8 magos, 1,5-2 GHz-es (jellemzően androidos) 'csodamobilokról', amiknek az üzemidejét manapság már tényleg órákban kell mérni... Ja, és igen nagyot trollkodtam, és tehettek piros hüvelykujjat is, nem különösen érdekel, a kédező úgyis tudja, hogy az ő érdekeit figyelembe véve ajánlottam...

2014. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem is tudom,ha a YouTube on nézed,pl: http://www.youtube.com/watch?v=1UhB4UHsFC4 itt a NFS Most Wanteed jól fut,pedig,az egy 2Gb os játék!

Ez meg a strapa: http://www.youtube.com/watch?v=NiQj0G7mLf4

én most akarok,venni eggyet,ha meglessz írok... :)

2014. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szőke Márk válasza:
Helló mindenki. Nekem van kettő is, épen az egyikről írok. Van bennük magyar nyelv, a GPS is jól működik. A wifije nagyon erős, messziről is erős a jel. Nagyon sok adat helytelen, pl. a hátlapi kamera nem 5 hanem 8Mpx eredetileg. Nem egy hanem kettő magos a proci. Netezni jól lehet rajta, nem fagy, nem lép ki csak úgy, a kijelző szebb mint gondolnánk, a játékok is mennek persze nem a nagy vasra valók. Az alkalmazások jól futnak. Ezt az írást is egy ilyen telefonról írom, és nincs baj vele. Viszont tudni kell honnan vesszük meg, mert van belőle nagyon gagyi is.
2015. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 G.Ency válasza:
Sziasztok! Tudna valaki segíteni, hogy miért zár le a képernyő másodpercek alatt? Így semmit nem tudok csinálni a telefonon! Valaki tudna segíteni, hogy lehet kikapcsolni?
2015. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!