Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! HOL A HELYE? A sony...

HELP! HOL A HELYE? A sony ericson xperia x10 mini pronál hova kell berakni a memóriakártyát? Micro sd 1 gbs is berakható? (tehát nem gyári? ) Melyik ikon a gps? Hol tudok csatlakozni a wifihez?

Figyelt kérdés
Abszólút informatikai analfabéta szerencsétlen vagyok és ezekre nem tudok rájönni ma kapott telefonomnl. Zöld ké az értelmes válasznak. (pls ne hülyézettek le mert ilyeneket se tok az eddigi telóim max funkcióia hívás és az ébresztő volt)

2013. nov. 26. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

SD kártya

[link]


Akár még sokkal nagyobb SD kártyát is rakhatsz bele.


A gps egy müholdvevő, helymeghatározásra, bekapcsolni a Beállítások menüben tudod, vagy kirakható akár widgetnek is.

Több alkalmazás is használhatja, pl. fényképek készítésének helye, közösségi helyzetmegosztás, térkép a tartózkodási helyhez, illetve a navigáció.


Wifi csatlakozás a Beállítások - Vezeték nélküli kapcsolatoknál,

ezt is akár kirakhatód widgetnek.


teszt:

[link]


hasznos olvasnivaló:

[link]

2013. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld a wifi megvan.:).A memóriakártyát nem tom behelyezni hiba van meg a helye gy kis négyzet van ott körülötte valami ragasztó(?). A gps is ok.:). A Mbilarenát már elolvastam.:) Viszont ezt a memó kártyát nem értem.:/ Természetes ment a zöld
2013. nov. 27. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz megvan ez is. (nem tom hogy lehetek ilyen szőke és szerencsétlen..fordítva értelmeztem a képet amit küldtél) XD még egy zöld.:)
2013. nov. 27. 19:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagyis lenne mg egy kérdése(i)m: Sony ericson xperia x10 mini pro telefonra lehet letölteni: Pdf formátumban? , 0. facebookot? Víbert,? És hogyan? (másoljatok internetcímeket)
2013. nov. 27. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Pdf - lehet, ha nincs pdf olvasó, akkor telepíts, a Play-on van sok

[link]


0.facebook ez csak egy weboldal, csak a szöveges tartalom, minden más fizetős, de net nélkül nem megy, ha nincs adatcsomagod leszívja a pénzed

[link]


Viber

[link]



Melyik android verzió van a telefonon?

Az alkalmazásoknak van rendszerigénye, ha régebbi a telefon androidja, akkor nem telepíthető.

2013. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uhh köszi ezt is.:)Am nem tom használtan kaptam a telefont tehát nincs hozzá semmi írás vagy ilyesmi. GONDOlOM 1.6 os. De nem tom.
2013. nov. 27. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Beállítások menü - alul Telefon adatok - Firmware verzió ..verziószám



Hasznos:

[link]


[link]

2013. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!