Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy xperia z-t nyáron....

Vettem egy xperia z-t nyáron. Szval kb fél éve. A papirokat ott hagytam az üzletben, és nem mentem érte vissza. Szval garancia nincs. Mi kehet a baja? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Voltam aqua worldbe , es beleraktam a telefont a vizbe.. baja nem volt egyaltalan.. viszont amikor hazajottem, bedugtam toltore, es nem toltott.. a dugot erzekelk mert radugtam gepre es felismerte, de nem toltodik..

Mi lehet a gond? Mar teljesen lemerult a telefon.. de ha toltore dugom, akkor bekapcsol, kiirja hogy sony, aztan kikapcsol..

Az akku ment tonkre?:/ ha igen mennyiert cserelik ki?


2013. nov. 26. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Besétálsz az üzletbe,!és szépen elmondom,h ez a gondod ők pedig megmondják,h mi merre hány méter! De ezekkel a használt/lopott telefonokkal vigyázz ha gond van az IMEI számmal akkor bukta ;)! Nem nem várok olyan választ,h te csak ott felejtettél az üzletben kb 40oldal papírt stb... Főleg hogy általában bedobják egy szatyorba a készülék dobozával együtt!;)
2013. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hasznaltan vettem..

120.000ert.. ala kellett irnom egy papirt. Beraktak a telefont a dobozba toltovel egyutt.. aztan elmentem. A pulton hagytam a papirt amit alairtam.

2013. nov. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!