Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak valamiért...

Mit csináljak valamiért sehogy se jó? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sony Ericson Xperia Mini Pro telefonba sd kártyát cseréltem, a képeket azonban nem menti oda,miért? Mit kell beállítanom? Hogyan?

A pc-van hogy tudom úgy csatlakoztatni,hogy a telót felismerje a gép? Milyen program kell hozzá? Valamit be kellene állítani?


2013. nov. 27. 04:28
 1/2 r-chee96 ***** válasza:
Azert nem ismeri fel, mert azok a kepek az sd kartyan voltak.ha ra akarod tenni,akkor tedd vissza bele a regi sd kartyat es csatlakoztasd a szamitogephez:csinalj egy mappat,masold bele a kepeket a telodrol.utana cserelj sd kartyat,csatlakoztasd a gephez,keresd meg ami kepeket feltoltottel,masold erre a telodra. ES ENNYI
2013. nov. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez oké,nem a régi képeket hiányolom, hanem újat nem tudok csinálni,mert tele van a memória. A gépé oké,hogy tele van. Hol kell beállítani,hogy sd kártyára mentse az új dolgokat (az alkalmazást,amit letöltöttem,azt oda menti,de a képeket nem oda tenné)
2013. nov. 27. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!