Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap betört a Huawei Ascend...

Turningtables kérdése:

Tegnap betört a Huawei Ascend Y200-as telefonom képernyője. Minden funkcionál rajta, csak rémesen néz ki! Meg lehet javíttatni? Hol tudnák megjavítani? A Telenorhoz menjek be? Vagy keressek egy szervizet? És nagyjából mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem Pestre, úgy hogy nem igazán tudom, hogy hol vannak ilyen telefonszervizes dolgok. Tudnátok ebben is segíteni? Nagyon szépen köszönöm előre is! :)

2013. nov. 27. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

A Telemax a szakszervíz.

2013. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan keveset ér az a telefon,hogy arra nem érdemes már egy forintot se költeni.
2013. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a keszulek ujonnan kerul kb. 25e-be, praktikum csomagban. javittatni kb. 15-20 lenne, anyaggal egyutt. szamold ki melyik eri meg neked jobban.
2013. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a szervízt.

Kérd meg egy cimborád aki ért hozzá, rendeljen hozzá az Ebayról touch panelt, és cserélje ki.


[link]

2013. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
SZIA ! NEKEM IS UGYAN ILYEN TELÓM VAN ÉS 1 ÉVE KAPTAM,SAJNOS ÚTÁLLOM ,MIUTÁN NEKEM IS BETÖRT ,MERT VÉLETLEN LEEJTETTEM ,AZ EGÉSZ ELBASZÓDOT ,MEGJAVÍTOTTUK ,DE EGY NAGY RAKÁS SZAR AZ EGÉSZ ,HA ÉRDEKEL ,HOGY MIK A PROBLÉMÁIM ,ÉS A ROKONAIMNAK IS VELE ,ÍRJ PRIVIBEN ,HOGY HA ÉRDEKEL ,MIK LESZNEK A TÜNETEI A TELÓDNAK ! . Am a tesómnak is ilyen van , és neki is betört + rengeteg ismerősömnek .és u.a problémák történnek hónapra pontosan azzal a szarral ! Sz.val nem te vagy a béna ,csak az egy rossz széria ,amúgy nekem rengeteg problémám van vele ,ha érdekel leírom privibe ,mert ha nem akkor fölöslegesen nem írom ide ki ! Rem. át tudtad látni :)
2013. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dikk válasza:
Nekem is betört, de csak az első plexi lap, talán azt cserélni nem egy nagy összeg, de ezzel a sz*rral netezni sem lehet mert mindíg kifagy, meg youtube-nál beáll a teló és aksikivétel segít és MÉG CSAK 1 ÉVES!!!
2013. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Utolsó válaszoló ,szia nekem is ugyanez a problémám ,egy fos szar ez a telefon ! :)
2013. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mégis, mit vártatok egy ilyen tudású telefontól? Az ára pontosan megmutatja, milyen elvárások lehetnek.
2013. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A barátomnak már 2 helyen is betört. Bevitte a telenorhoz. és ott azt mondták, hogy 20 ezer lenne ha megcsináltatná.. most a teló kb. 25 ezer a boltokban.. Hát neked megérné?
2013. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha garanciásan vetted akkor elvileg ingyen megkéne csinálnia a telenornak
2014. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!