Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U (ST25i) Mobiltelefonb...

Xperia U (ST25i) Mobiltelefonban fognak nekem működni az Endomondo alkalmazások?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni (első érintőképernyős, androidos telóm lenne) Elsőre nem szeretnék túl drágát, de azért tudjon is valamit, ezért hajlandó vagyok kicsit több pénzt rááldozni...eredetileg 20-30-ezres kategóriában gondolkoztam, de hajlandó vagyok max 38 ezret is fizetni, ha megéri és valamivel jobb telót tudok beszerezni. Lehetőleg újonnan ...

Ha tudnátok segíteni vagy valami jó kis telót ajánlani amin a fent említett alkalmazás működik szívesen megfogadok bármilyen tanácsot.... :)



2013. nov. 28. 12:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és azért gondoltam erre, mert kicsi, praktikus, és úgy tűnt a leírásokból hogy nem is rossz telefon.... Féltéglát meg eleve nem szeretnék, hiába lenne olcsóbb vagy jobb :D
2013. nov. 28. 12:29
 2/3 anonim válasza:
Nekem is xperia U az elsö androidos telom.... Nekem bevált én Gsm ből vettem 49999 és ujan jobban megéri! Ha ügyes vagy alkudhac egy 5000 ft is az árból...
2013. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is használom rajta, működik, de kicsit gyenge benne a gps vevő.. Ha viszont megtalálta, akkor nem dobja el.
2013. nov. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!