Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudok dönteni! Mit vegyek, iPhone 5S-t, Note 3-at, HTC one-t, LG G2-t,Lumia 1020-at, vagy várjak a majd most kijövő Galaxy S5-re? (és ha írtok azt is írjátok milyen színben, (fiú vagyok) )
2013. nov. 28. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a napokban fogok iPhone 5S-t vásárolni space gray színben. Szerintem hosszútávon megéri, mivel kevésbé zuhan az ára, mint a többi készüléknek és még évek múlva is használható lesz. :)
2013. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy így rátippelek a megismert adotokból, neked face meg tükörben fotózáson kívül másra nem kell telefon, esetleg még az aktuális játék.

Arra édes mindegy.

2013. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
iPhone-t és Lumiát ne.Ez az egy biztos.HTC One nem illik a sorba a Note 3,a G2 illetve az S5 is erősebb lesz nála.Ha nem sürgős a vásárlás akkor várd meg az S5-öt mert elvileg brutál lesz.Aztán ha mégse tetszik akkor még mindig ott a Note 3,LG G2 illetve Nexus 5.
2013. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!