Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék mobilt venni és nem...

Szeretnék mobilt venni és nem tudom melyik a jobb. Szerintetek? S3 mini vagy BluePanther Prometheus? Az utóbbiról azt olvastam hogy többet tud.

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben S3-at vennék, lehet hogy kevesebbet tud, de sokkal megbízhatóbb.
2013. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ha esetleg mégis a másikat választanám akkor arra lehet tokot vásárolni? Mert igazából nekem a fényképező fontos lenne és prometheusba 8 megapixel hátul és 2 elől és ez nagyon jól hangzik.
2013. nov. 29. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Tokot több helyen is tudsz venni, de mondjuk az attól is függ hogy nagyvárosban vagy kisvárosban laksz, mert ha nagyvárosban akkor könnyebben meg tudod szerezni, viszont ha kisvárosban akkor csak netes rendelés jöhet szóba:

[link]

[link]

Az tényleg jó hogy a hátlapi kamerája 8 mp-eles, de viszont az első kamera SZERINTEM mindegy, mert én is csak videóhíváshoz használom.

2013. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2013. nov. 29. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!