Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3G probléma?

Iphone 3G probléma?

Figyelt kérdés
Iphone 3G telefonom most volt szervizbe, a power gombját javították meg, ezután pedig apa feltette rá a szoftvert. Na már most az a baj, hogy most nem ismeri fel a SIM kártyákat, illetve néha villog. Valaki tudja, ez mi miatt lehet? Eddig semmi hasonló problémát nem tapasztaltunk...

2013. nov. 28. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Régebben terjengtek rémhírek a kókler szervizekről, akik gondoskodtak arról, hogy visszajáró legyen a kuncsaft. Ha szervizelés előtt nem volt gondja vidd vissza, reklamálj, bár aligha lesz egyszerű menet.
2013. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, hogy véletlen vagy direkt elrontottak valamit csak azért, hogy visszamenjünk :(
2013. nov. 28. 22:54
 4/10 anonim ***** válasza:
mielőtt ráraktátok az új szoftvert, működött?
2013. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én gyanítom, hogy szoftveresen lett függetlenítve és kéri az eredeti kártyáját. A videó alapján tudod aktiválni eredeti kártya nélkül és ajánlott újrafüggetleníteni.
2013. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazából bánom hogy belinkeltem, remélem több 10ezer forintodba fog kerülni kedves kérdező.
2013. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Miért is remélsz ilyet? Elég rosszindulatú vagy.

A kép villódzás azóta megoldódott, a SIM kártyát pedig akkor megcsináljuk a videó alapján...

2013. nov. 30. 17:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert belinkelem hogy segítsek neked, te meg figyelmen kívül hagyod, és várod hogy valaki ideírja hogy egy gomb megnyomásával megjavuljon...
2013. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg egy jótanács! Ne itt csináljatok hülyét magatokból. Elhiszem, hogy valakinek ez nem vágós és nem ért hozzá, de millió egy fórum és weboldal van, ahol tudsz szakértői segítséget kérni. Sokszor, csak kapkodja az ember a fejét, hogy mennyire hülyék egyesek -nem kimondottan rád értem-, hogy úgy vesznek készüléket, hogy azt sem tudják, mire lehet azt használni! szifon.com, iphoneclub.hu, de, ha a google-be beírod, millió magyar oldalt fog kidobni! Sok sikert!
2013. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elnézést, és köszönöm utólag is, hogy belinkelted, eddig még nem sikerült kipróbálnunk.

Az oldalakat is megnézem, amiket az utolsó linkelt. Köszönöm.

2013. nov. 30. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!