Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvennétek a Huawei Ascend...

Megvennétek a Huawei Ascend P6-ot? Nem ciki a telefon? A másik lehetséges befutó a Htc Desire 500?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
A kettő közül a Huawei jobb szerintem. Miért lenne ciki? Elég jó kis telefon.
2013. nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jó, sok tesztet megnéztem róla. A márka miatt kérdezem, nem ciki-e? Mégiscsak egy kínai teló, akárhogy is nézzük. Amúgy nagyon tetszik :-)
2013. nov. 29. 09:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Inkább az a ciki, hogy még mindig így gondolkozol a kínai telefonokról, annak tükrében, amit az elmúlt 3 évben letettek az asztalra. Mellesleg a HTC tajvani, földrajzilag nem látok különbséget.


Hardveresen mindkét telefon sántít, a Huawei csak kicsit, a GPU miatt, a HTC nagyon, a leggyengébb négymagos SoC van benne, a legtöbb kétmagos erősebb nála.

De ha mindenképp ezek közül akarsz választani, akkor csakis Huawei, annak legalább a kijelzője jó.

2013. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük, akkor az iPhone is kínai... Ott gyártják. Oké, a Huawei emellett eleve kínai cég, de a kínai cégek közt is van amelyik kiemelkedik a többi közé. A Huawei nem a gagyikínai kategóriába tartozik, és nem is szeretne. Valószinűleg jónéhány Huawei eszközön átmegy az a pár bit/byte, amivel mi itt kommunikálunk egymással, rengeteg hálózati eszközt is gyártanak a telefonok mellett, és azok sem a gagyi kategóriáa tartoznak. Persze nem is épp olcsók a termékei, de ez is a minőség miatt van.
2013. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem én gondolkozok így, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. Mint írtam, nekem bejön, ismeretségi körömben vannak, akik fikázzák...amúgy meg Ausztria és Mo között sincs földrajzilag nagy kölönbség, de mégsem egy kutya :-)
2013. nov. 29. 10:14
 6/9 Wadmalac ***** válasza:

Xperia Z-m talpán ott díszeleg szép arany felirattal, hogy made in China. Akkor?

:D

A Huawei teljesen elismert, jó márka.

2013. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy egy majdnem 100 ezer forintos telefon neked "ciki"... akkor vegyél 250ezerért iphone-t b*meg az nem ciki az ovisok körében, sőt egyenesen menő!
2013. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszônöm az értelmes válaszokat:-)

Utolsónak üzenem, valószínű ő az ovis kategória... én bőven túl vagyok 30-on + 3 gyerek...telót pedig a férjemnek keresek karácsonyra.

2013. nov. 30. 17:23
 9/9 Arcsi03 ***** válasza:
nagyon menő a p6 és okos nagyon nagyon...
2014. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!