Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem az uTorrent . Apk...

Letöltöttem az uTorrent . Apk fájlt, fel is telepítettem. Letöltök a barátomtól egy házi videót . Avi-ban. Vannak képek is a mappában. De a letöltött anyagot nem tudom átrakni telefonról számítógépre mert az nem látja a fájlokat mi a probláma?

Figyelt kérdés
Total Commanderrel szoktam megnyitni telefonon a fájlokat, ott látom. Megpróbáltam a mappa jogosultságát megváltoztatni 075-ről 777-re de semmi Ezzel lehetne láthatóvá tenni a számítógép számára a rejtett fájlokat. Számítógépen is be van állítva a rejtett fájlok megjelenítése. Hogyan lehet orvosolni a problámát? Továbbá hiába dugom rá a telefonom a gépre a Windows intézőn kívül semmilyen más fájlböngészővel pl TC-rel sem tudom megnézni, mert nem ismeri fel a telefon memóriát. Sony Xperia L Teleonról van szó, de ez szerintem áltolános hiba mindegyik készüléknél.

2013. nov. 29. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

MyPhoneExplorer, Moborobo, stb. Rengeteg program van erre.

[link]

2013. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de ezekkel sem látom, mert láthatatlanná van téve.
2013. nov. 30. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés az, hogy mi van, ha a memóriakártyát ráugod a gépedre?
2013. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajna nincsen, de szerintem rejtve van akkor is de talán működhetne
2013. dec. 2. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Én alapban ha valamit a telefonon letöltök, azt kártyára mentem. Ha csak egy-két fájlt akarok átmásolni a gépre, akkor Bluetoothn teszem, ha sokat, akkor a kártyát dugom a gépbe. Persze ez pl. iPadnál nem működik (nem lehet beletenni memóriakártyát), nem tudom, hogy Apple telefonoknál hogy van. Androdos és "hagyományos" telefonoknál működik, ha van benne kártyahely és memóriakártya.
2013. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!