Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y300-on hogy...

Huawei ascend y300-on hogy lehet kikapcsolni a billentyű rezgeset?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 15:48
 1/1 anonim válasza:
Szia ! Hát a Huaweiy 200 -on ugy lehet , hogy a billentyűzet sarkába van egy ilyen gömb alakú bigyó ,arra rámész ,és kihozza a beállításokat ,és ott keresgélsz tuti betudod állítani ,amúgy én útálom ezt a szériát ,egyszer leejtettem ,és eltört ,ledob a netről ,hogy a váratlanul leállt meg stb, és állandóan a 3G re kapcsolódik rá ,amivel nem tud soha senki felhívni ,és van rajta alapbol ilyen időjárás ,és NÁLUNK MÉG AKKOR NEM VOLT WIFI ÉS MIVEL A TELEFONOM ÚGY GONDOLTA LESZEDETT EGY CSOMÓ PÉNZT A TELÓMRÓL ,ÉS BEFRISSÍTETTE AZ IDŐJÁRÁŰST !!azthittem ,hogy földhöz vágom !! Én útállom ,néha nem engedi ,hogy felvegyem ,és ha letörlöm ,a telefonra alapbol rátelepített térképet ,és talál a telóm WiFIt ,akkor magától letölti ,és így semmi játék nem fér rá ,mert tele van ilyen szarokkal !! Én útálom ,szívből ,és ugyanezek a problémák merülnek fel több ismerősömnél ,is ,kérlek írd le ,hogy neked ,hogy tetszik ez a széria ,hogy maga a Huawei ilyen szar-e vagy csak a 200 !? Ja és ,hogy mióta van meg mert nekem most lesz 1 éves ,és kb 9 hónapos korába kezdett hülyén viselkedni ,bár előbb is voltak apró jelek ,de utánna megkottyant totálisan ,rem. sikerül megoldanod !!!
2013. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!