Beex m1 vélemény?

Figyelt kérdés
Heló Beex m1 telórol szeretnék véleményt azoktól akik már láttak, használtak ilyet adataival tisztába vagyok!

2013. nov. 29. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azzal is tisztában vagy, hogy a 256 MB RAM semmire nem elég?
2013. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sms,Telefonálás,Facebook,1-2 játékra elég?

Nem egy fél számítógépet akarok venni csak egy telefont :D

2013. nov. 29. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor telefont vegyél, ne levélnehezéket :D

Facebookra se elég annyi RAM. Játékról nem is beszélve.

Nem tudom, mennyi pénzt szánsz rá, de ennél csak jobbat lehet kapni.

2013. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát olyan 20 ezer forint körül gondolkozok telefonokba

Ennél még a samsung mini1 a firefoxOs és a Smart 2 van hasnoló árban!

samsung mini még ennél is gyengébb

Firefox os-gyerek op. rendszer

Smart2- kicsit sem szimpatikus(haveromnak ilyen van akad össze vissza)

2013. nov. 29. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:

20k alatt ez a legjobb:

[link]

2013. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:/
2013. nov. 29. 21:49
 7/12 anonim válasza:
100%
Beszéltek hülyeségeket nekem is ilyenem van és lazán megy a facebook meg 6 játék van rajta és nem lassult be, de még simán férne még rá játék igaz nem az ilyen nagy játékok, de kérdezö igényeire tökéletes. :) Plussz még praktikus mert dupla sim-es.
2013. dec. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
én most vettem ilyen telót és szerintem megéri az árát, én szeretem. ja és a komizóknak üzenném hogy nem kéne ennyire lehúzni amikor nem is ilyen telótok van azt sem tudjátok hogy milyen.. nekem a whatsapp,skype,facebook,deezer,és viber mellett még egy csomó hely van rajta, szóval nem értem miről beszéltek...
2013. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nincsnév33 válasza:

tegnap kaptam a telefont.

nem tudom a sok okoskodó ember miről beszél, mikor talán életükbe kezükbe se volt.

kinézetre tökéletes szerintem, jó nagy kijelzője van:)

messengert töltöttem le, a pout, egy vírusírtót. de nagyo nsok hely van rajta még..facebook is simán megy, csak megfelelő wifi kell hozzá.

a hibája az, hogy gyakorta lefagy. semmi ereje a vakujának, és gyorsan lemerül, mint minden androidos telefon.:)

ezt 30ezerért vették.

és meg avgyok vele elégedve:)

2014. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vettek neked 30k-ért egy szart, ami egyfolytában lefagy, és te ezzel meg vagy elégedve? :D Ennyiért Lumia 520-at lehet már kapni.

Raktál rá 4 alkalmazást, és még van egy csomó hely? Hűha, hogy csinálod? (Gyengébbek kedvéért: a RAM és a belső tárhely két különböző dolog.)

2014. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!