Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be van lassúlva, valaki segítene?

Be van lassúlva, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne hogy a telefonom teljesen be van lassúlva. ilyenkor mit tudok tenni? Egy lg optimus l7-es telefonról lenne szó. Olyanokat csinál hogy nézem a videót youtube-on és random bezárogatja a videókat illetve ha facebookon frissíti a főoldalt akkor utánna bezárja az alkalmazást. Na meg teljes mértékben lassabb mint amikor megvettem. Ezek elég idegesítő problémák. Mivel lehetne ezeket orvosolni? Arról kaptam információt hogy be fog lassúlni de hogy ennyire? Részletre vettem a telefont és már egyszer volt szervízben kb 2 hétig. Ha még párszor szervizbe kell küldeni akkor van rá esély hogy kicserélik vagy más készüléket választhatok? Ez csak egy szimpla kérdés lenne de a fő problémám a rettenetes lassúság ezt kellene orvosolni
2013. nov. 29. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

a.) romot cserélsz, és gyorsabb lesz, de ugrik a garancia

b.) elfogadod, hogy alsókategóriás csigafont fogsz fizetni hónapokon keresztül

2013. nov. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adreno 200, pls :D
2013. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt tetessek bele? mennyibe kerül amúgy?
2013. dec. 4. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, ne tetess bele. Már benne van sajna
2013. dec. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És az nagy baj?
2013. dec. 5. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Nah akkor érthetően:


A telefonodban Adreno 200 GPU van, ami finoman szólva egy dohos, oldschool valami. A processzor is elég öreg

2013. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!