Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy young S6310...

Samsung galaxy young S6310 akkumulátor csere?

Figyelt kérdés

Van egy galaxy young telefonom de mivel néha alig bír ki egy napot mivel csak 1300 mAh kapacitású arra gondoltam ,hogy lecserélném egy nagyobbra.

Vagy ilyet nem lehet?


2013. nov. 30. 09:33
 1/4 Rendszerhib4 válasza:
Azt írja ez az oldal [link] - egész pontosan föntröl a 3dik képen ,hogy az ott felsoroltakhoz, kapható akkumulátor.de mind 1300 milliamperórás.DE ezek szerint akkor, pl a felsorolásban ott van egy Galaxy ace is ( s5380 as) ehhez meg lehet erősebb akksit kapni -1600 milliamperórásat, tehát akkor tuti bele lehet rakni a youngba az 1600 mah -at is. meg kell nézni ugyanaz-e a feszültsége, bár nem tom ez mennyire lényeges( megmondom azt nem figyeltem, de valszeg u. a lesz 3,7 v) itt lehet rendelni 1600 mah akksit [link]
2014. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rendszerhib4 válasza:
De nyomhatod brutálba, mert találtam külföldi oldalon ipari jellegű akksikat is. [link] Samsung ace s5830 hoz, ami ugyanolyan akksi. minta young-é. - ha esetleg van ismerősöd akinek s583as telo ja van , cseréld ki az akksit probából ,hogy jo e ugy. HA megy ,akkor szeintem jo lesz. megnéztem 3,7 v os :D
2014. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rendszerhib4 válasza:
s5830*- as telója - lemaradt a vége :P
2014. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rendszerhib4 válasza:
2014. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!