Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3? Többi lent!

Samsung Galaxy Ace 3? Többi lent!

Figyelt kérdés
Megéri ace 3-at kérnem karácsonyra? Olyan telefont szeretnék amit sokáig használhatok, kb. 3 év múlva cserélném le, és nem unnám meg 1 év múlva. A mostani telefonom is most ment tönkre 3 év után. Bár az egy GTS5230 volt :s Elmennek rajta az alkalmazások? Instagram,facebook meg ezek? :) Esetleg akinek ilyenje van tapasztalatok? Normális válaszokat!! Köszi :)

2013. nov. 30. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
galaxy ace 3 . 3 évig használhatod . ez most komoly? XD ha 3 évig akarod használni akkor minimum xperia L , de inkább xperia sp . ja és mi ez a samsung őrület még mindig? azt hiszik az emberek, hogy ott a galaxy , akkor fúúú már tuti kiráály? mert nem úgy van :'D
2013. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az xperia sp-t meg sem tudnám fizetni. Sonyba még nem igazán gondolkoztam megmondom őszintén :) De a Xperia L is ott van 63 ezer ft :/
2013. nov. 30. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Tesó, az Xperia L 50000 alatt van, és sokkal jobb, mint a Szarszung. Csak a szolgáltatók adják drágán. [link]
2013. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igaz ha netről rendelem akkor csak 51 ezer. De ezért mégis látni kellene az élőben is :)

Még meggondolom. :)

Valaki tud róla tapasztalatokat mondani?

2013. nov. 30. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:

mer ez nem drága? 55-60ezerért?

[link]


omg [link]

2013. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én a t-mobile oldalán néztem :)
2013. nov. 30. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó az Ace 3 is.Csak ugye elég drága.(főleg ha valami lehúzós csomagban veszed)3 évig bírja csak akkor már elavult lesz szoftverileg meg hardverileg.(az Xperia L szintúgy).De amelyik tetszik azt vegyed.
2013. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!