Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note 3 vs. Xperia Z1? Melyik...

Note 3 vs. Xperia Z1? Melyik a jobb, melyik a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Ki melyiket ajánlja, és miért, inkább olyanok írjanak akik már matattak valamelyik készülékkel.

2013. nov. 30. 14:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Mindenképpen Z1. Sokkal jobban kézre áll (szerintem), és sokkal gyorsabb is mint a Note 3. Szerintem jobban is néz ki a Z1. A Specifikációról ne is beszéljünk :)
2013. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hardverileg azonos szinten vannak.A Note 3 ugye már phablet(5,7")míg a Sony "csak" 5".Döntsd el hogy melyik méret a jobb számodra.Megbízhatóságilag nincs egyikkel sem baj nagyon jó telók.A Z1 ugye vízálló míg a Note 3 nem.A Note 3-hoz meg van S-Pen.Egy átlagfelhasználónak még sok is a tudásuk úgy lényegében a méret lehet a

meghatározó.Mellé nem tudsz nyúlni.

2013. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ez így jó de ezeket én is tudtam
2013. nov. 30. 15:56
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha megbízhatóság kell akkor ne a Samsungok közt keresgélj. Z1-et ajánlom.
2013. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Tehát.. Eddig 2 - 0 a Z1 nek. Azt vedd meg, de ha te nem azt szeretnéd, akkor nyugodtan vegyél Note 3 telót, semmi különbséget nem fogsz észre venni, ha csak nem ásod bele magadat nagyon..

2013. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 schumilex55 ***** válasza:

Én az n9005 -öt vettem meg, nekem nagyon bejött de hozzá kell tennem hogy kicsit többet vártam.

A nagyobb kijelző az s pen és a plusz 1gb ram miatt választottam ugyan is a multitasking szempontból jól jön ahogy én használom időnként.

2013. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, de azért még jöhetnek a válaszok :)
2013. dec. 1. 08:49
 8/23 anonim ***** válasza:
note 3 legjobb.
2013. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 schumilex55 ***** válasza:
Egyébként másik kérdésnél láttam említve, szóval gondokltam leírom én is. A note -nak van usb 3.0 -ás csatlakozója. Jó gyors adatmásolást tesz lehetővé ami nem mindegy.
2013. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
De ha a telefon beszarik két hónap múlva, akkor cseszheted a 3.0 usb-t. Márpedig a samsung messze nem a legjobb megbízhatóságban (főleg az alsóbb kategóriákban), viszont a kérdezőnek ez volt az egyik szempontja. Z1-gyet ajánlom.
2013. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!