Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fülest vegyek a SG S3...

Milyen fülest vegyek a SG S3 Mini készülékemhez?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy fülbedugós, vagy olyan ami az egész fejemre rámegy (nem ismerem a kifejezéseket), csak jó hangzása legyen, és ami fontos, hogy ne hallatszodjon ki! Esténként szeretek a telefonomon zenét halgatni, vagy videókat nézni, esetleg játszani, de nagyon idegesít, hogy felhúzom hármasra a hangot (15 a max hangerő), és nagyon kihallatszik!

Ezért gondoltam, hogy ne olyan fülbedugós, hanem másik fajta kell.. De nem tudom, hogy melyik lenne jó vétel.. Keddig van időm eldönteni, akkor elmegyek mindenféle boltba :D (Altex, Kaufland, meg egyéb elektromos üzletek)

Az is jó lenne, ha leírnátok, hogy melyiket NE vegyem meg, mert nem éri meg, mert akkor ha találok egy vagányat amit nem ajánlottatok, de jónak néz ki, akkor ne vegyem meg..


Na szóval 3,5mm jack fülhalgató kéne. A mostani egy Philips in ear nem tom mi.. Dynamic bass, meg nem tom micsoda, de nem tetszik, és már tönkre is ment.

Tehát segítsetek!! Mennek a zöld kezek!



2013. nov. 30. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sennheiser,sony,akg,jvc,jbl,beyerdynamic

Ezek jó márkák

2013. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! De konkrétan? :D
2013. nov. 30. 15:11
 3/13 A kérdező kommentje:
A mostani fülesem is, eredetileg úgy került hozzám, hogy Senheiser fülest kerestem de nem volt, és ezt találtam, és a boltos csávó ajánlotta.
2013. nov. 30. 15:12
 4/13 anonim ***** válasza:
mennyiért vennél max attól függ. gondolom erdélyi vagy
2013. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen. Erdélyi vagyok. 10.000 HUF fölött nem nagyon szeretnék :D
2013. nov. 30. 16:20
 6/13 A kérdező kommentje:
Én egyenlőre a Sennheiser CX sorozat mellet vagyok, de nem biztos, hogy találok ilyet :(
2013. nov. 30. 16:33
 7/13 A kérdező kommentje:
És ha olyat találok amin azt írja, hogy a felépítése zárt, akkor az azt jelenti, hogy nem hallatszik ki?
2013. nov. 30. 16:35
 8/13 anonim ***** válasza:
ahan
2013. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. nov. 30. 17:51
 10/13 anonim ***** válasza:
egyébként személyes tapasztalataim szerint, inkább ajánlanék neked fejhallgatót, mert strapabíróbbak,időtállóbbak (harmadjára cserélek már fülhallgatót garanciásan, mert 2-3havonta elcsesződik magától az egyik oldala , ja és pedig sennheiser)
2013. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!