Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rossz a SAMSUNG GALAXY...

Miért rossz a SAMSUNG GALAXY POCKET NEO telefon? Azon kívül hogy kicsi.

Figyelt kérdés
olyan telót szeretnék venni.. olvasgattam, és azt írták hogy nagyon rossz mert kicsi a kijelzője. hát hogy őszinte legyek, én jobban szeretem a kicsit, minthogy két kezembe se férjen el.. szóval azon kívül van valami hibája még? :)
2013. nov. 30. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az hogy kitalálták és el merik adni mint telefon, miközben egy használhatatlan szar. Nehogy ilyet vegyél.
2013. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és esetleg megfogalmaznád hogy miért szar?
2013. nov. 30. 17:23
 3/12 b95 ***** válasza:

ótvar hardver, ótvar szoftver, ótvar anyaghasználat.

„én jobban szeretem a kicsit, minthogy két kezembe se férjen el.”

olyan telefon nem létezik, ami két kezedben sem fér el, mivel a legnagyobb is 7"-os, ami simán elfér egy kézben, sőt mégy egy 18" tablet pc is elfér két kézben.

2013. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Harmat gyenge hardver,igazi legalja szoftver,mintha nem is a Samsung csinálta volna hanem valami utolsó kínai sz.r lenne.H.lye aki ilyet vesz 2013 végén.
2013. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem a kis méretével van a baj, hanem azzal hogy ehhez 320x240as felbontás tartozik, ami nme jó semmire sem, egymagos processzor van benne, manapság már a legutolsó kíni gyártó is duplamagos processzorral szerelt mobilokat gyárt.

ezek miatt egy használhatatlan vacak ez a mobil, ne vegyél ilyet, semmire sem jó

2013. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
a samsung galaxy pocket neonak semmi hibája sincs csak kicsi és gyenge a kamerája az alkalmazások jól futnak rajta a letöltés gyors én már csak tudom hisz nekem is pocket neo-m van ne hallgass a többi gyökérre aki azt mondja hogy szar ha nem próbálták ki akkor könnyű azt mondani hogy szar a samsungok közül a galaxy mini meg a galaxy y a szar meg a többi android 2.3-as g*cik az ár is olcsó amire kell arra pont jó nem kell nekem vízálló telefon(xperia z) ha meg fotózni akarok akkor meg ott egy rendes fényképezőgép
2014. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
NEM ROSSZ , nem rég kaptam, Facebook ,Viber , FbMessengert használok és egy Clean Masterem is van !!! :D Nem Használhatatlan
2014. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%

enyi hüjét még hogy szar kb ez a legjobb teló

én ezen gta vice city zek

need for speed ezek

call of duty zok

és még windows 98 at vagy xp-t is lehet

rajta futtatni

csak érteni kell hozzá !!!

enyit erről

2014. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 b95 ***** válasza:

norbi1999:


Ahhoz képest, hogy a legjobb telefon, mégis kb. minden egyes teló felülmúlja teljesítményben.


Azt meg megnézem, hogyan futtatsz egy X86-ra írt PC-s oprendszert egy alacsony teljesítményű ARM procin.


Vice City-zel? Hogy? 2 fps-sel? LOL

2014. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
könnyen futtatok 16 gb os mikro sd m van és virtuális lemezkép fájt készítettem abba telepitettem a xp-t lemezlől és bosch progival futtattam
2014. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!